Wykorzystujemy pliki cookies, można je zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 30. Listopad 2009 14:00

ZABAWA ANDRZEJKOWEJ W GIMNAZJUM

Dnia 26.11.2009 r. odbyła się zabawa Andrzejkowa dla uczniów Gimnazjum Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Skoroszycach. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16.00, a zakończyła o 19.30. Uczniowie bawili się w takt muzyki i śpiewu wykonywanego przez pana Krzysztofa Bryłę oraz spotykali się  z wychowawcami w klasach na poczęstunku o który sami zadbali. O godz. 19.30 uczniowie zostali sprawnie rozwiezieni do miejscowości w których mieszkają.

 

Opracowanie i zdjęcia:Ewa Lorenc

 
Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 23. Listopad 2009 10:42

 Halowa piłka nożna -dziewczęta w półfinale wojewódzkim

Dnia 19.11.2009 roku dziewczęta naszej szkoły uczestniczyły w Powiatowych Mistrzostwach Halowej Piłki Nożnej w Paczkowie. W zawodach brały udział następujące drużyny :

1. Gimnazjum nr 1. Nysa
2. Gimnajum nr 2. Nysa
3. Gimanjum Łambinowice
4. Gimnazjum Paczków
5. Gimnazjum Skoroszyce  

Nasza drużyna zajęła 1 miejsce awansując do półfinału wojewódzkiego, którego będziemy organizatorami.Królem strzelców została Kinga Gołek - zdobywczyni 6 bramek oto wyniki spotkań naszego zespołu:  
Skoroszyce - Łambinowice - 2:0
Skoroszyce - Nysa nr 1. 1:0
Skoroszyce - Nysa nr 2. 2:0
Skoroszyce - Paczków 2:0

Skład drużyny:
Kinga Gołek,  Agnieszka Kublin,  Weronika Turek, Katarzyna Pierzga,  Dominika Bojkowska,  Anna Ciosmak,  Małgorzata Brandys,  Zuzanna Szpak,  Karolina Dędys

 

 

Opracowała:Beata Doskocz

 

 
Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 26. Październik 2009 00:14

„Pasowanie -to jak skromne wesele, na którym dzieje się bardzo wiele. Pierwszaki gości dziś witali, to oni zgodnie dziś ŚLUBOWALI.
A zamiast złotej obrączki dostali dyplom do rączki.”


W dniu 22 października 2009r. odbyła się uroczystość szkolna „PASOWANIE NA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ”. Uroczystość miała na celu przyjęcie uczniów klasy pierwszej  do społeczności uczniowskiej w Zespole Szkół w Skoroszycach. W obecności zaproszonych gości: dyrekcji szkoły, rodziców, nauczycieli-uczniowie złożyli ŚLUBOWANIE. Dyrektor „pasował” pierwszaków na uczniów klasy pierwszej symbolicznym ołówkiem. Następnie uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny- recytowali wiersze, śpiewali i tańczyli. Od swoich rodziców otrzymali „tuby-niespodzianki”, od dyrekcji pamiątkowe dyplomy, od Samorządu Uczniowskiego piękne zakładki a od swojej pani książeczki „Czytam sam”. Uroczystość zakończyła się gromkimi brawami i sesją zdjęciową. Na koniec uczniowie klasy pierwszej wraz z rodzicami i wychowawcą udali się  na poczęstunek, gdzie miło spędzili czas.

Opracowała: wych. kl.I Grażyna Maruszczak

 
Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Środa, 21. Październik 2009 10:22

Zakończyła się kolejna edycja kampanii „ZTU”.

W tym roku akcja podzielona była na dwa etapy – właśnie zakończył się pierwszy z nich dotyczący konkursów indywidualnych.Zgodnie z hasłem tegorocznej edycji ZTU, czyli; „Przygoda tuż za progiem” ,    „Moja pasja –moja tarcza” nasi uczniowie mieli okazję opowiedzieć o swoich wielkich i małych przygodach oraz o swoich zainteresowaniach. Zadania były łatwiejsze i trudniejsze. Do biura kampanii napłynęły tysiące prac, a wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele  naszej szkoły.
Z przyjemnością informuję, że nasza uczennica  Beata Żurawska – Zarobska została laureatką nagrody głównej tegorocznej edycji kampanii, wygrywając cyfrowy aparat fotograficzny. Pozostali lauraci to:

1.Karolina Wnuk otrzymała grę komputerową wraz z kalendarzem plakatem w konkursie „Moja pasja – moja tarcza”,  
2.Kamila Morawska otrzymała grę komputerową wraz z kalendarzem – plakatem w konkursie „Moja pasja- moja tarcza”,
3.Kinga Gołek otrzymała grę komputerową wraz z kalendarzem   w konkursie „Moja pasja-moja tarcza”,
4.Paweł Grubizna otrzymał grę komputerową z kalendarzem w konkursie „Ping? –Pong!”,  
5.Monika Gaweł otrzymuje grę komputerowa wraz z kalendarzem w konkursie „Ping?- Pong!”,
  Opracowała:Bożena Adamczyk

 
Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 20. Październik 2009 22:32

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.09. ku radości wszystkich uczniów, jak i nauczycieli, w samym środku tygodnia mieliśmy dzień wolny od lekcji. Obchodziliśmy mianowicie święto Edukacji Narodowej, które jest jednocześnie dniem patrona naszej szkoły. Z tej okazji podziękowaliśmy wszystkim nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły za trud włożony w naszą edukację serdecznymi życzeniami oraz symbolicznymi różami. Gośćmi honorowymi byli: Przewodnicząca Rady Rodziców pani Dorota Kliś oraz Pomocnik Wójta ds. profilaktyki alkoholowej pani Bożena Pachuta, która po zakończeniu apelu wręczyła nagrody laureatom konkursu organizowanego w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. Uczennica kl. IIIb Beata Żurawska została laureatką tego konkursu i zdobyła jedną z głównych nagród – cyfrowy aparat fotograficzny wysokiej klasy. Podczas apelu odbyło się także ślubowanie klas pierwszych. Całości dopełniła oprawa słowno-muzyczna pod kierownictwem p. Beaty  Smagoń, p. Ewy Lorenc oraz p. Beaty Murańskiej.

Opracowała: Karolina Wnuk

 
<< Początek < Poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Menu strony
Strona główna
Informacje dla rodziców
Pedagog szkolny
Szkolny Klub Europejski
Szkolny sport
Foto galeria
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty Europejskie
Opracowania nauczycieli
Strony klasowe
Galeria
Pedagog radzi
Plan lekcji
Informacje o szkole
Zapytania ofertowe
Przedszkole
Szkolne prawo
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Licznik odwiedzin
Dziś103
Wczoraj116
Tydzień310
Miesiąc3799
Wszystkie305048